Mobil Sohbet

Türkiyenin En keyifLi PLatformu HepkaL.NET Siz KullanıcıLara ücretsiz üyeliksiz hizmet sunmakta,Sitemiz Kamerali mobiL chat,Görüntülü mobil sohbet,Sesli mobil chat,Mikrofonlu sesli chat PLatformu.

Mobil Sesli Chat Yarışma,Mobil Sesli Chat,Mobil sesli sohbet


Mobil Sesli Chat Yarışma

Mobil Sesli Chat Yarışma Değerli kullanıcılar bu makalemizde sesli mobiL chat sitelerinde sıkça düzenlenen yarışmalar hakkında bilgi vereceğiz.

Arkadaşlar bir çok sesli sohbet sitesi şiir, kelime oyunu, oda doldurma ve bilgi yarışmaları düzenlerler. Ödüllü yarışmalar diye reklam duyurusu yapılsa da herhangi bir ödül verilmez.  Ödül verildiği söylenen kullanıcıların çoğu site sahibidir. Farklı nicklerle yarışmaya katılım sağlayıp ödülü kendilerine verirler.  Yani kazanan site sahibi olur.O yüzden sizlere tavsiyemiz bu tarz yarışma duyurularına itimat etmeyiniz. Bunlar bi nevi Useri yanıltma siteye toplama stratejisidir.  Biz HepkaL.NET ailesi olarak daima gerçekci olmayı seçtik.  Örneğin bahsi geçen yarışmaların hepsi sitemizde de yapılmaktadır.  Ödül olarak ise yetki alımı, vip üyelik alımı veya Anasafamız da en iyi kullanıcılar kısmında profilinizi yayınlıyoruz. Eğlenmek ve eğlendirmenin amaç edildiği sohbet sitelerinde sizlerin eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayabiliyorsak amacımıza ulaşmışız demektir. Kısacası bizde her şey net yalan dolan ile hiç bir işlemimiz olmadı olamaz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 154 defa

Kategori: Mobil Sesli Chat Yarışma

Yayınlanma Tarihi: 13 Mart 2023

Cevap bırakın